Domů / Móda / Dámské batohy a pánské tašky přes rameno dobývají přehlídková mola

Dámské batohy a pánské tašky přes rameno dobývají přehlídková mola

Možná ještě pamatujete doby, kdy batoh na zádech, byť sebelepší a sebehezčí, byl prostě „fuj“. Dnes je situace naprosto jiná a platí to i pro dámské kabelky. V žádném případě se nejedná o stylový přešlap prvního řádu, právě naopak. Pěkné dámské batohy a pánské tašky přes rameno dobývají přehlídková mola. Potkáte je v ulicích všech světových metropolí. Styl ulice se totiž do módy dostává čím dál více. Není proto divu, že dámský batoh, například kožený dámský batoh, objevíte i v luxusním butiku. Internetový obchod brandwear.cz se proto rozhodl zařadit do své nabídky kromě dámských batohů elegantních také tašky přes rameno pánské.

Móda je hra, tak si hrajte!

Móda se však nikdy nesmí stát diktátem! Móda by měla být hra. Není třeba ji vždy a za každých okolností brát naprosto vážně. Stačí mít ten správný cit a patřičnou dávku odvahy. To platí jak pro oblečení, tak pro doplňky, mezi které patří i pánská taška a dámská taška. Nabídka e-shopu brandwear.cz je natolik bohatá, že určitě dokážete se svým outfitem sladit jak dámskou koženou kabelku, dámskou tašku versace, kabelku crossbody dámskou, tak i batoh nebo dámskou tašku přes rameno. Muži zase dobře vědí, kdy batoh přece jen raději nahradit manažerskou taškou, například luxusní pánskou koženou aktovkou, případně, kdy popadnout pánskou cestovní tašku.

Bez kabelky ani ránu

Než se nadějeme, léto nám opět ukáže svou plnou sílu. Cestovní sezóna již vlastně začala. Chystáte se na Ibizu, do Chorvatska nebo třeba do Austrálie? Dáte raději přednost Šumavě nebo nějakému příjemnému lázeňskému městečku u nás? Pamatujte vždy na odpovídající zavazadlo! Nemáme teď na mysli ani tak pánskou cestovní tašku. Na procházce v přímořském či lázeňském městečku se určitě budete dobře cítit jedině v doprovodu elegantní dámské kabelky. Zda to bude kabelka přes rameno dámská nebo dámská kabelka do ruky, to necháme čistě na vás.