Domů / Jídlo / Kuchyňské vychytávky pro přípravu nezapomenutelné snídaně

Kuchyňské vychytávky pro přípravu nezapomenutelné snídaně

K přípravě snídaně neodmyslitelně patří pánve. Jsou různě veliké, vyrábí se z různého materiálu a v poslední době se dokonce už zaměřují na přípravu jednotlivých jídel. Setkat se tak můžete s lívanečníkem, pánvičkou na smažená vejce ale dokonce i s pánví na přípravu kompletního snídaňového menu.

Moderní kuchyňské potřeby počítají s každou chutí

S pánvemi je většinou spojovaný teflonový materiál. Je to proto, že je veřejně známý jako nepřilnavý a přitom poměrně odolný. Bohužel má na druhou stranu celkem velké sklony k snadnému poškození a s odolností už to není tak slavné jako dříve. Kvalitní kuchyňské potřeby se vyznačují dostupnou cenou, snadnou přípravou jídel, jednoduchou údržbou a dlouholetou odolností. Rozhodně se tedy nebojte za kuchyňské vybavení zaplatit o něco víc, než se pohybují nejnižší ceny, protože ve výsledku ušetříte.

Pánev i-PREMIUM Stone

Kvalitní pánve ušetří spoustu času ale i peněz

Při výběru kuchyňského vybavení musíte vzít mimo jiné v úvahu i to, čemu svoje nové kuchyňské náčiní budete vystavovat. Vaříte na plynu nebo elektrice? Používáte dostatečně kvalitní prostředky na údržbu? Myjete nádobí v myčce? Jak často vaříte? Tyto a další otázky vám pomohou lépe si vybrat vhodné vybavení a předejít zbytečným investicím, které by byly ve výsledku ztrátové. Velmi oblíbené jsou například pánve Tescoma, které vynikají odolností a kvalitou za rozumnou cenu.

 

Pánve FUSION od Tescomy

Sladké i slané snídaně jsou základem dne

Nepřilnavé povrchy nádobí jsou nejoblíbenější hned z několika důvodů. Není potřeba používat k přípravě jídel tolik tuku, umožňuje lepší kontrolu rovnoměrného vedení tepla a díky tomu, že jídlo nepřipaluje, nevznikají v jídle žádné nežádoucí látky. Vybrat si přitom můžete speciální pánve na lívance, vajíčka nebo další druhy jídel.

Pánev na lívance PRESTO

TIP: dostali jste po přečtení článku chuť na sladkou snídani v podobě lívanců? Doporučujeme tento recept.