Domů / Novinky / Jak neztratit postavu, kterou jste si před létem vypracovala?

Jak neztratit postavu, kterou jste si před létem vypracovala?

Zabralo vám mnoho času a úsilí se před začátkem plavkové sezony dostat do formy? Vzpomínáte si ještě, kolik energie jste musela věnovat zhubnutí do plavek a tomu, abyste se dostala do lepší fyzické kondice, než ve které jste byla po skončení zimy? Nechcete už takové úsilí znovu opakovat, ale zároveň byste si svou současnou postavu a fyzickou kondici chtěla udržet i nadále? Jak na to?

Zvykněte si na zdravý životní styl

Jistě znáte pojem JOJO efekt. Neustálé nabírání a shazování tělesné váhy je nejen nepříjemné, ale také nezdravé pro lidské tělo. Navíc shazování tělesné váhy a vracení se do kondice vždy vyžaduje mnohem více času a úsilí. Ideální by bylo, kdybyste si svou současnou váhu a postavu jen udržovala. Když si na zdravý životní styl zvyknete, bude vám už za pár týdnů připadat zcela přirozené pravidelně cvičit a zdravě se stravovat. Velmi důležitý je také spánek, který mnoho z nás ještě stále podceňuje. Jaký vliv má spánek na tělesnou kondici, se můžete přesvědčit zde.

Posilovat ideálně pod odborným dohledem

Tělo každého nás je originální. Nejen svou váhou a výškou, ale celkovým složením, schopností snášet fyzickou a psychickou zátěž a také tím, jak intenzivní potřebuje trénink. Špatným rozvržením a naplánováním tréninků a posilovacích jednotek si můžete dokonce ublížit. Nebo vynakládat příliš velké úsilí, ale s nedostatečnými výsledky. V ideálním případě byste si tréninkový plán měla nechat sestavit profesionály, kteří by měli také dohlížet na jeho správné dodržování. Například posilovna Kentoya Fitness Praha nabízí pro udržení postavy a posilování spolupráci se zkušenými trenéry a na profesionálních strojích.

V Kentoya Fitness neztratíte ani své opálení

K plavkové sezoně vždy patří i dokonalé opálení celého těla. Podařilo se vám letos v létě dosáhnout ideálního opálení? Nechcete se ho vzdát ani, když horké letní počasí už pomalu mizí? Kentoya Fitness není jen posilovna, ale zároveň i solárium Praha. Takže vaše krásné opálení si můžete pravidelně udržovat po celý rok.