Domů / Novinky / Prožijte romantiku u podmanivého Karlštejna!

Prožijte romantiku u podmanivého Karlštejna!

Máte se rádi, jenže romantika ze vztahu tak trochu vyprchala. Vášeň je taky ta tam. Musíte zpozornět, protože bez nich nemůže fungovat žádný vztah. Vyrazte se svou drahou polovičkou na parádní místo, kde to romantikou a luxusem dýchá. Nachází se jen kousek od nejkrásnějšího českého hradu a získalo už třikrát titul Svatební místo roku.

Hotel na krásném zeleném ostrově

Zárukou krásné romantiky i relaxace je pobyt v hotelu Mlýn Karlštejn, který leží na břehu řeky Berounky, nedaleko slavného hradu. Romantický hotel Karlštejn vznikl rekonstrukcí starého mlýna, jehož stavba začala už v roce 1263. Jeho současná podoba je inspirována časy dávno minulými, odráží se to zejména na vybavení pokojů.

Uchvátí vás perfektně řešeným prostorem a výbavou. Například pokoj Královny Elišky má i dobovou zámeckou podlahu. Užijete si zde i luxus, ten nabízí pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS s volně stojící vanou. Působivost místa zvyšuje zelený ostrov obklopující hotel. Má rozlohu 2500 m2, jeho součástí jsou malá domácí ZOO a také altán, který je populárním místem pro svatební obřady.

Parádní balíček

Ubytování u hradu Karlštejn bude výhodnější, když si koupíte Romantický balíček. Zahrnuje jednu noc v exekutivním pokoji, romantickou večeři při svíčkách a snídani, kterou si můžete nechat donést na pokoj. Po příjezdu vás čeká welcome drink a na pokoj dostanete ještě košíček ovoce. Romantické chvilky jen ve dvou si také užijete v hotelovém relaxačním centru, které má finskou saunu, whirlpool a fitness zónu.

Vyrazte do okolí

Ve volné chvíli podnikněte výlety do okolí Karlštejna, je tu celá řada zajímavých míst. Prohlédnout si můžete například lomy Amerika, populární jsou také Koněpruské jeskyně (informace o nich najdete zde). Na recepci hotelu se dá objednat let balonem, díky němu poznáte malebnost místní krajiny z úplně jiné perspektivy.