Domů / Novinky / Vydejte se do Prahy za romantickým dobrodružstvím

Vydejte se do Prahy za romantickým dobrodružstvím

Hlavní město České republiky není jen místem plným poznání a historie. Můžete zde také prožít krásný rodinný výlet, nebo naopak romantický pobyt, který se svým partnerem či manželem jistě využijete. Nenapadá vás, jaká místa byste k romantickému výletu do Prahy vybrali? V hlavním městě je takových míst hned několik, protože Praha v sobě ukrývá jak kouzlo romantických procházek, tak i mnoho dobrodružných zážitků, které partnerům splní sen o společně strávených chvílích.

Objevte romantické kouzlo pražských zákoutí

Zamilované páry mají většinou oči jen pro sebe. Na romantických výletech proto vyhledávají především místa, která nabízí dostatek soukromí. Parky v Praze jsou pro takový účel doslova stvořené. Můžete navštívit Petřínskou rozhlednu, kam je možné nechat se vyvézt speciální lanovkou a po návštěvě rozhledny se projít romantickými zákoutími parku. Poté se můžete během chvíle zase vrátit k dobrodružství v pražských uličkách, protože parky v hlavním městě těsně navazují na rušná centra metropole. A procházkou můžete dojít i na některé z 10 netradičních míst, koukněte sem.

Nestavte se k novým zážitkům zády

V hlavním městě narazíte na spoustu možností, jak trávit čas. K romantickým zážitkům však jistě patří i kulturní vyžití, kterého se vám dostane například na Staroměstském náměstí při pozorování Orloje nebo při návštěvě Národního divadla během představení.

Každý výlet, zvláště ty vícedenní, vyžaduje zajištěné ubytování, které by komfortním prostředím jen podnítilo romantickou atmosféru a zároveň bylo cenově výhodné. Tento hotel v Praze nabízí dokonalý kompromis mezi těmito požadavky, a pokud jeho služeb využijete, můžete si romantický výlet protáhnout i na celý víkend – cena za ubytování se vám totiž bude zamlouvat.

Zajistěte si hotel s kvalitními službami

Kvalita služeb ubytování je přitom velmi zásadní. Některé služby jsou sice v Praze normou, ale i tak byste měli trvat na svých nárocích, co se týče ubytování. Můžete využít menší pokoje pro útulnější prostředí, nebo velký apartmán, který je vhodný i pro novomanžele a na uvítanou v něm najdete drobné občerstvení a láhev sektu. Uvítací balíček je samozřejmě v ceně ubytování. Kromě relaxačního pobytu a romantiky je možné hotel navštívit i v případě pracovních povinností. Za tímto účelem nabízí hotel pronájem konferenčních prostor, které mají plnou vybavenost a kvalitní technické zázemí.