Domů / Novinky / Okořeňte si sexuální život

Okořeňte si sexuální život

Nemá váš partnerský vztah už tu správnou jiskru? Nudíte se se svým protějškem, chybí vám ta náklonnost, kdy jste po sobě navzájem toužili? Nic není ztracené, ne nadarmo se říká, že erotické hračky představují koření intimního života.

Vyzkoušejte sexshop

Milostný vztah stagnuje, sex vás už nebaví, protože za ty roky víte, co můžete od svého protějšku čekat. Klasická rutina. Na všem se musí pracovat, vše se musí rozvíjet, o partnerství to platí dvojnásob. Že si zevšedníte, protože se znáte spoustu let, to není nic neobvyklého. Jen nesmíte dovolit, aby se do vašeho domova vkradl nezájem, jistá lhostejnost, či dokonce nevěra. Nedovolte, aby vašeho partnera překvapil někdo rafinovaným sváděním s erotickým nábojem. Toho se zhostěte vy sami. Jak? Pořiďte si hračky pro dospělé. Pokud se ostýcháte, navštivte internetové stránky sexshopu ruzovyslon.cz.

Vibrátory, dilda a Venušiny kuličky

Každý sexshop by měl být diskrétní, o internetovém to platí dvojnásob. V pohodě a v klidu domova si vyberete různé sexuální pomůcky pro ženy, muže, také heterosexuální či homosexuální páry si přijdou na své. Nebojte se experimentovat, splňte si své nejdivočejší sny. V nich se často rozehrají fantazie, jež lavírují na hranici sexuálních orientací. Dámy, divily byste se, kolik mužů se nechá dráždit pomůckou zvanou dildo, rovněž anální kolík mnohým pánům nevadí. Nákup v sexshopu tak proto doporučujeme absolvovat s partnerem, ať víte, jaké fantazie se mu honí v hlavě. Dámy potěší klasika jako Venušiny kuličky, s nimiž navíc mohou posilovat pánevní dno. A osvědčenou pomůcku představuje i vibrátor.

 

Pohrajte si s feromony a afrodiziaky

Zdá se vám taková akce příliš divoká? Nejste zvyklí řešit intimní život takto otevřeně? Jděte na to pomalu a na uvolnění bariér si přizvěte pomocníky. Vytvořte doma útulné prostředí, připravte romantickou večeři, erotické dusno podpořte afrodiziaky. Svádějte svůj protějšek například parfémem s feromony. Jedinečnými látkami, jež vyvolají touhu vašeho partnera. Čichové spektrum je jedním ze smyslů, jimiž se naladíme na objekt svého zájmu, a feromony umocní sílu naší atraktivity.

Zpestřete si sex

Stále nevíte, jak začít a na co se zaměřit jako první? Na internetu si nemůžete nabídku sexshopu vyzkoušet a do kamenné prodejny se zatím možná stydíte zajít… I to nepředstavuje překážku. Inspirujte se na síti, přímo na sociální. Podívejte se na stránky: https://www.facebook.com/sloncz/. Zde naleznete řadu tipů a rad. Sami zjistíte, co vám bude nejvíce vyhovovat a pro příště si už budete jistější, až budete pořizovat další pomůcku, která vám nejen okoření intimní soužití, ale možná i zachrání vztah. Ten se probudí s novou jiskrou a ostatně i díky lepšímu partnerskému souznění bude i váš život výrazně lepší.