Domů / Domov / Vytyčení stavby od geodeta

Vytyčení stavby od geodeta

Potřebujete vytyčit stavbu? Pak vám povíme na rovinu. Nejjednodušší řešení je poptat specializovaného geodeta. Geodet vytyčí stavbu přesně podle požadavků daného projektu, znázorní na pozemku objekt ideálně tak, jak to potřebují stavební firmy, a to celé provede v rychlosti a za dobrou cenu. Netřeba se s tím nijak víc trápit.

Geodetická kancelář VISIONPLAN například nabízí vytyčení stavby za 8000 Kč bez DPH. Jedná se o dobrou cenu? Vzhledem k tomu, že vytyčení může být až 15 nebo 20 tisíc podle rozsáhlosti projektu, jedná se o velmi příjemnou cenovou hladinu. Níže bychom osobně už nešli, protože pak nedostáváte kvalitní práci. Levně znamená urychleně a nekvalitně. Ne vždy, ale většinou ano.

Dalším důvodem, proč zvolit právě VISIONPLAN, je ten, že tito geodeti pracují v oboru už skoro deset let. Mezi jejich speciality patří právě vytyčení stavby nebo dělení pozemku, rozparcelování pozemku, tvorba geometrických plánů, vyznačování věcného břemene, zápisy do katastru a mnohé další. Využijte bezplatné konzultace zdarma.