Domů / Novinky / Pojďte prodat auto na náhradní díly – zvládnete to!

Pojďte prodat auto na náhradní díly – zvládnete to!

My, ženy, čest výjimkám, nejsme zrovna „kované“ v technických znalostech kolem aut. Když nám pak na krku zůstane starý automobil, může být dokonce nepojízdný kvůli poruše, či autovrak po bouračce, další zdroj stresu je na světě. Co s tím?

Poslouchat řeči potenciálního kupce o tom, jak bychom měly za odprodávané staré auto kupci spíše ještě zaplatit, není ničím příjemným. Ať již se v automobilech trochu vyznáme, či ne, vždy jsme snadnou „obětí“ těch, kdo se automobil snaží koupit. Problémem je i to, že na odprodaný vůz musíme poskytovat záruku. Takže když se kupující neuspokojil slevou, kterou jsme mu daly, klidně se vrátí s tím, že na autě něco nefunguje a požaduje v rámci záruky další dodatečné snížení ceny. Dobrá rada – do takového prodeje se vůbec nepouštějte. Zkuste prodat auto na náhradní díly seriózní firmě, jakou je ZAHOTOVÉ.

Rychlý prodej, rychlé peníze

Se službou Zahotove.cz je prodej automobilu na náhradní díly snadný pro každého. Jste z Aše, z Brna, Prahy, Blovic, Hartmanic, Liberce či třeba z Raškovic? Na vašem bydlišti, ani na tom, kde je vůz odstaven, nezáleží. Služba funguje celorepublikově a automobil si přiveze odkudkoliv, navíc zdarma.

Z rychlosti budete doslova v šoku. Dnes si online necháte u služby udělat předběžnou nabídku, domluvíte se na termínu, a služba třeba již zítra přijede k vám, automobil vyzvedne, vyřídí administrativu a vyplatí vám za vůz peníze.

K penězům na ruku tak přijdete klidně do 24 hodin od kontaktování služby. To, co by se táhlo při prodeji svépomocí měsíce, možná déle, zvládnete do 24 hodin.

Na co po prodeji nezapomenout?

Automobil je zapotřebí po odprodeji odhlásit z evidence vozidel. Firma ZAHOTOVÉ vám vyhotoví potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. To je nutné pro odhlášení vozidla. Následně lze vypovědět rovněž zákonnou pojistku.