Domů / Novinky / 10+ skvělých tipů na dárky pro něj

10+ skvělých tipů na dárky pro něj

Blíží se Vánoce a většina z nás má před sebou shánění dárků pro něj. Vybírat dárek mužům není vždycky ideální, zvlášť když muž všechno má. Mrkněte na naše univerzální tipy na dárky pro muže.

Láhev alkoholu

Miluje whisky, pálenky, gin nebo rum? Určitě se obraťte na specialisty v Alkohol.cz, kde vám s výběrem ochotně poradí. Dárek je univerzální, kvalitní destilát se doma vždycky hodí.

Nůž

Každý muž by měl mít kvalitní nůž. Vyberte určitě ve specializovaných obchodech, kde prodávají ty nejlepší značky a oboru rozumí. Podívejte se například na tuto nabídku nožů od světových výrobců.

Funkční prádlo na sport

Nová česká značka Scutumwear nabízí komfort v kombinaci se skvělým střihem, který padne na tělo jako druhá kůže. Prádlo se hodí na veškeré outdoorové aktivity, skvěle odvádí pot, aby vaše tělo mělo stále pocit sucha.

Župan

Jestli si spolu rádi užíváte domácí pohodu, jezdíte do lázní a wellness, pak je pěkný župan správná volba.

Dalekohled

Cestujete spolu po rozhlednách, vyhlídkách a horách? Pak se mu bude hodit turistický dalekohled. Značka Fomei je u nás dobře zavedená a mezi odborníky velice dobře hodnocená.

Termohrnek nebo termosku

Nepotřebuje nějaký obal na svačinu do práce? Nosí si vlastní láhev na pití či na kávu. Podívejte se třeba na tyhle termohrnky. Vše v top kvalitě, takže mu vydrží dlouhá léta.

Další rychlé tipy:

  • sada kondomů nebo nějaká erotická pomůcka ho určitě překvapí,
  • poukázka na masáž,
  • diář či kriminálka,
  • čepice, rukavice a jiné zimní doplňky,
  • letenku nebo jízdenku někam na cesty,
  • parfémem nic nezkazíte.