Domů / Novinky / Bublinková obálka, nebo kabelka psaníčko? Obojí!

Bublinková obálka, nebo kabelka psaníčko? Obojí!

Rádi byste potěšili své blízké drobným dárkem? Pošlete jim jej v bublinkové obálce! Možnosti využití tohoto obalového materiálu však sahají za hranice korespondenčních účelů.

Bublinkové obálky jsou skvělým vynálezem. V podstatě se jedná o velmi chytrý obalový materiál, v němž spolu s písemnostmi můžeme posílat i různé drobnosti. Díky speciálním vzduchovým bublinkám, jimiž jsou tvořeny, námi zaslaná korespondence adresátovi dorazí v pořádku a neporušená. Tímto však možnosti jejich uplatnění zdaleka nekončí. Naopak!

Žádné nehygienické olizování

Bublinkové obálky se většinou vyrábějí z voděodolného papíru (papíru opatřeného voděodolným nátěrem). Uvnitř se nachází bublinková folie, která obsah vaší zásilky ochrání před poškozením. Na každé obálce navíc najdete praktický samolepicí proužek, se kterým obálku snadno zalepíte. S ním nehrozí žádné nehygienické olizování obálky vlastním jazykem.

Papírové či fóliové?

V e-shopu barevne-obalky.cz jsou však k mání i bublinkové obálky fóliové, a to dokonce ve třech provedeních – matné, lesklé a vysokolesklé. Věřte, že s těmito obálkami na poště rozehrajete veselou hru barev. Tyto obálky jsou totiž k dostání v různých barvách. V nabídce tak je luxusní matná stříbrná i zlatá, červená, černá, světle i tmavě modrá, oranžová či zelená. Našimi favority ale jsou šeříková a bordó.

Luxusní matné, lesklé a vysokolesklé

Se zajímavými odstíny se ovšem setkáte i v kategorii lesklých a vysokolesklých bublinkových obálek. Spolu s výše zmíněnými odstíny se jedná o holografickou stříbrnou, červenou, zelenou a zlatou. Pro takového obálky navíc snadno najdete i jiné využití, než jsou poštovní účely.

Popusťte uzdu své fantazii

Tyto obálky mohou uchovávat i milostné dopisy, fotografie stejně jako jiné cennosti. A pro jejich pevnost je klidně můžete využívat místo kosmetické taštičky. Já osobně ale v černé vysokolesklé obálce vidím i kabelku psaníčko. A dětem barevná lesklá bublinková obálka může nahradit penál, obal na sešit či jakoukoliv jinou školní potřebu. Fantazii se meze nekladou. Jsme si jisti, že i vy pro takovou luxusní obálku najdete pravé místo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup