Domů / Novinky / Naplánujte svatbu na dokonalém místě a užijte si slavnostní den jako v pohádce

Naplánujte svatbu na dokonalém místě a užijte si slavnostní den jako v pohádce

Každá svatba je výjimečnou událostí, na kterou budou ženich, nevěsta, jejich rodiny i přátelé dlouho vzpomínat. Oficiálně stvrdit rozhodnutí kráčet životem po boku svého milovaného či milované a stát při sobě v dobrém i zlém je velký životní krok. A každý si přeje, aby se ho účastnili i jeho blízcí.

Aby vše proběhlo hladce a bez stresu, je třeba vybrat to pravé místo

Svatební den se vždy nesmazatelně zapíše do paměti. A vzpomínky na něj by měly být příjemné. Ne vždy se to ale podaří. Každé svatbě totiž předchází shon a spousta plánování, nevěsta i ženich propadají nervozitě a neklidu se nevyhnou ani jejich rodiče. Nervy jsou napjaté k prasknutí a dojde-li k nějakému zádrhelu, zbývá jen malý krůček ke katastrofě. Proto je třeba nepodcenit výběr prostředí, ve kterém se rozhodnete svatbu naplánovat.

Podle čeho vybírat prostory pro uspořádání svatby?

Místo, které zvolíte, by mělo být nejen dostatečně honosné a vyhovovat vašim představám, ale hlavně byste se v něm měli cítit pohodlně a uvolněně. Jen tak si dokážete svůj velký den opravdu užít. Kromě atmosféry a zařízení samotných prostor je důležitý i kvalitní personál, který dokáže profesionálně a s úsměvem splnit vaše přání a zajistit hladký průběh svatební hostiny i oslavy.

TIP: Svatební košile k obleku, které dokonale padnou 

Svatba na jižní Moravě je nádherným zážitkem

Láká vás svatba na jižní Moravě? Vinařský dvůr na faře zajistí kompletní služby, díky kterým bude vaše svatba jižní Morava nezapomenutelná. Můžete si tu dopřát skvělou kuchyni, výtečná vína rodinného vinařství Holánek a k využití se nabízejí i prostory historického sklepa.

Hledáte ubytování nebo prostory pro konání firemní akce

Vinařský dvůr v Ivani se postará o vaši spokojenost. Zajistí kvalitní domácí stravování, degustací vín i komfortní ubytování. A na své si tu přijdou i milovníci cyklistiky.