Domů / Novinky / Dárky pro muže – tentokrát trochu jinak

Dárky pro muže – tentokrát trochu jinak

I muži mají své dny. Teď nemyslím ty, kdy si potřebují dát sklenku něčeho ostřejšího. Ale ty, kdy je příležitost a také nutnost je obdarovat. Co dělat, když nám už definitivně došly nápady?

Není se co divit. Dnes se netradiční, vtipný a současně praktický dárek hledá jen stěží. Kolikrát jste si byla jista, že máte skvělý nápad. Jenomže pak jste uslyšela to obligátní: „Včera jsem si koupil…“ A nápad je pryč. Jste opět na začátku, Vánoce klepou na dveře a vy máte kolem sebe hned několik mužů, pro které je nutné vymyslet nějaký super dárek. Tak co s tím?

Nesklouzněte k měkkým dárkům říkajícím si „fashion“. Ani nepodporujte holdování alkoholu, ve kterém patříme jako Češi mezi světové přeborníky. Pojďte věnovat dárek, který je vtipný a hodnotný současně – věnujte medaili se jménem obdarovaného.

S medailí věnujete více, než si myslíte

Možná jste se podivila, co to je za divný typ na dárek. Ale pozor. Tyto dárky pro muže jsou více, než se na první pohled mohou zdát. Jde o medaile mincovního typu z ryzího stříbra nebo zlata. Jedná se vlastně o investiční mince, tedy investiční stříbro a zlato, které lze kdykoliv zpeněžit v aktuálních cenách drahých kovů. Pražská mincovna vyrazila medaile se všemi běžnými mužskými (i ženskými) jmény. Jméno je na medaili nejen česky. Méně výrazně je vyraženo i v dalších světových jazycích, včetně těch exotičtějších. To rozšiřuje nejen možnosti pro věnování, dělá to medaili rovněž atraktivnější. I samotného obdarovaného určitě zaujme, jak se jeho jméno řekne v některých jazycích.

Věnovat však lze i další investiční medaile. Například s u mužů tak oblíbenými sportovními motivy, se symboly štěstí, lásky i s tzv. ryzím přáním.

Hledáte hodnotný, ale vtipný dárek? Věnujte zlatou cihlu

Nebojte se, zas tak hluboko do kapsy muset sahat nebudete. Numismatická prodejna v pražském Obecním domě, která provozuje i e-shop Zlate-mince.cz, nabízí zlatou cihlu o hmotnosti 1 g. Jde vlastně o klasický investiční slitek. Takže jej lze opět prodat za aktuální cenu zlata. V tomto krásném provedení však jde o velice povedený a vtipný dárek. Jeho cena je 1490 Kč. Zlaté slitky lze samozřejmě věnovat i ve vyšší gramáži. Je to vlastně ideální způsob, když chcete věnovat peníze, ale spíše do budoucnosti než k okamžité útratě. Anebo když hledáte dárek, který umí vykouzlit úsměv. A kdo by nechtěl vlastnit zlatou cihlu?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup