Domů / Novinky / Erotické masáže v Praze jako nový kulturní zážitek

Erotické masáže v Praze jako nový kulturní zážitek

Nejezděte do Prahy jen za architekturou a kulturou v podobě divadla. Zapojte se do zcela svébytného kulturního potěšení v podobě erotických masáží, které jsou u nás cenově dostupné a na prvním místě je samozřejmě čistota. Výhodná je rovněž dostupnost v blízkosti centra.

Naše dívky

Naše dívky jsou v Infinity SPA empatické a vzhledově různorodé, proto u nás rozhodně neupadnete do stereotypu. Erotická masáž Infinity SPA rovněž těží z moderního čistého designu prostor.

Jen dívky vás však bavit nemusí, nabízí se i finská sauna, kde se vám budou naše dívky věnovat, anebo vířivka. Dívky vás poté budou masírovat ve svém pokojíčku – nebudete se přesouvat přes společenské prostory a nemusíte se tak bát, že by vás okukoval personál, nebo, že by vás nutně někdo z reálného života poznal. Otevřeno máme od brzkých ranních hodin, až do deseti do večera, nezbytná je však včasná rezervace.

Erotické masáže bez sexu

Erotické masáže neslibují nutně sex – rozhodně ne ty naše, nepleťte si naši společnost s vykřičeným domem, protože vše má své meze. Naše masáže však i přesto mohou být velice příjemné a mohou snadno uvolnit vaše tělo i ducha. Vyvrcholení je však limitováno určitými hranicemi těla, jako jsou prsa, anebo dlaně dívek.

Vše se dočtete na webu

Přímo na našem webu SPA Infinity si můžete vybrat dívku, kterou pro tyto potřeby využijete. Rovněž máte na výběr z různých druhů masáží, velmi oblíbená je například Nuru masáž, anebo masáž pro páry či masáž dvěma dívkami. Jakmile si vyberete techniku masáže i masérku samotnou, odvede si vás tato dívka do sprchy, kde si vás rovněž umyje, a zároveň vás začne dráždit po celém těle. Poté se přesunete do sauny nebo vířivky, či do postele, kde se o vás dívka bude třít svým tělem. Díky tomu z vás odstraní i ten poslední všední stres…