Domů / Novinky / Jaký textil se stane ozdobou vašeho bydlení?

Jaký textil se stane ozdobou vašeho bydlení?

Každý z nás chce bydlet v opravdu útulném domově, který poctivě splní všechna naše přání. K dosažení takového výsledku opravdu nestačí vymalovat zdi, položit podlahu a nakoupit adekvátní nábytek. Nechcete-li se doma cítit jako v nějakém vězení, nezapomínejte na textil. Bez čeho se neobejdete?

Podtržení designu

Bytový textil s sebou přináší řadu důležitých funkcí, na které musíte v každém případě myslet. Na první pohled si všimnete hlavně estetického hlediska, přičemž se není čemu divit. Bavíme se totiž o vážně výrazných prvcích.

Jasným příkladem je povlečení, které dokáže naprosto proměnit design celé ložnice, dětského pokoje i obýváku. Jeho barevné provedení musí perfektně ladit s okolním nábytkem, odstínem stěn, podlahy, a dokonce i okny či dveřmi. To však neznamená, že podceníte samotnou kvalitu materiálů. Správná volba prodlouží životnost vašeho vybavení, uleví alergikům a podstatně zlepší pohodlí.

Okna bez záclon?

Možná se vám zdá, že v dnešní době již dávno vyšly záclony, případně hotové záclony z módy. Opak je však pravdou. Jedná se o nikdy nestárnoucí doplněk, bez něhož se neobejde žádná domácnost. V současnosti samozřejmě najdete mnohem větší výběr střihů i vzorů, než jak tomu bylo v minulosti.

Podobná situace platí i pro závěsy. Ty představují elegantní doplněk k záclonám a zároveň slouží k vytvoření naprostého soukromí ve večerních hodinách. Když je venku tma a vevnitř se svítí, klasické záclony vás rozhodně neschovají před zvídavými pohledy sousedů.

Máte v plánu navštívit některou z mnoha kamenných poboček, abyste si vybrali? Raději si sedněte doma k počítači, otevřete si internetové stránky známého e-shopu Dante.cz a během několika málo kliknutí si objednejte z tisíců položek. Díky tomu ušetříte čas, nervy i své finance.