Domů / Móda / Nejoblíbenější vzory razítek na oblečení

Nejoblíbenější vzory razítek na oblečení

V dnešním článku se podíváme trochu blíže na zoubek tím nejoblíbenějším vzorem razítek na oblečení. Jak se v nich vyznat a přijít na to, která to jsou? V následujících řádcích se o tom dozvíte více.

Razítko na textil – oblečení je zaručeně jedním z nejpreferovanějších způsobů označování (nejen) dětského oblečení. Na slovenském trhu najdete například razítka Mamachick, které zaslouženě patří mezi ty nejoblíbenější. Dospělí je milují především pro jejich praktické vlastnosti. Za všechny můžeme zmínit například neskutečně jednoduchou a rychlou aplikaci, dlouhou trvanlivost, voděodolnost, originální styl, unikátní provedení razítka, vytvořeníjmenovky pro děti přesně na míru a najdou se i tací, kteří oceňují možnost kreativního tvoření přímo s dětmi

Dětským favoritem se staly právě pro možnost vybrat si z bohaté nabídky jednotlivých obrázků, které se přidají k jejich jménu a dodají tak jmenovce ten správný šmrnc. Možná se to na první pohled nezdá vůbec důležité, ale dívajíce se na problematiku oblasti jmenovky na oblečení dětskýma očima, je výběr toho, jaký vzor bude na označení jeho oblečení figurovat, ta naprosto nejzásadnější věc k řešení.

Divili byste se, jak může být taková drobnost v dětském světě důležitá a pokud byste náhodou trefili obrázek, který se vašemu děťátku opravdu nelíbí, mohlo by to způsobit jeho nemalou frustraci a pro vás velmi nepříjemné praktické problémy. Tím myslíme, velmi velkou neochotu až odmítání obléct si cokoli s tímto označením. A to je něco, čemu se rozhodně chce vyhnout každý rodič. Funguje to ale i naopak. Čtěte dál, jak se ze vzorů razítka mohou stát ty nejoblíbenější.

Takto se ze vzorů razítka stávají ty nejoblíbenější:

Pokud spolu s děťátkem projdete nabízené vzory a bude si moci vybrat obrázek, který se mu moc líbí, atraktivita a oblíbenost označeného oblečení zaručeně poroste. Ze vzorů Mamachick si naštěstí vybere opravdu každý. Podívejte se na ně spolu s vašimi malými ratolestmi a dovolte mu vybrat takový symbol, který bude moci označit jako svůj nejoblíbenější.

4 kategorie dětských vzorů pro vytvoření razítka:

●     Univerzální dětské symboly :

Symboly, které se hodí pro každého malého trpaslíka, toužícího po označení svého oblečení přesně podle jeho představ. Najdete mezi nimi autíčko, balónek, medvídka, letadlo, lízátko, sluníčko, měsíček, draka, hvězdičku, houpacího koníka a další roztomilé obrázky jako vystřižené ze světa značek na skříňkách v šatničce mateřské školky. Schválně, pamatujete si jaká byla právě vaše značka během vašich školkařských let?

●     Kvítky

Především mezi holčičkami jsou velmi oblíbené symboly těch nejrůznějších kvítků. Velice oblíbená bývá sedmikráska, tulipán, růže, ale své fanoušky si pravidelně nachází i kaktus či kvítek ve vázičce

●     Mořský svět

Milovníci mořského světa nikdy nezaváhají a své roztomilé obrázky ke jmenovkám si vybírají výhradně z této kategorie. Delfín pravidelně dosahuje těch nejvyšších příček oblíbenosti, velmi často si malí tvůrci jmenovek vybírají, ale i kosatku, medúzu a ty nejrůznější druhy mušlí. Ve frekvenci výběru však nezaostávají ani chobotničky a různé druhy malých roztomilých rybiček. V každém případě si z této kategorie vybere každý fanoušek podmořských příšerek.

●     Zvířátka:

Zvířátka v dětském světě jednoznačně dominují a dovolím si tvrdit, že každé dítě má své milované zvířátko. I pro to je tato kategorie tak oblíbená a mnoho dětských očí se rozzáří když mezi 16 zvířátky najde právě toho svého favorita. Ať už je to medvědí, zajíc, sova, prasátko a mnohé jiné.