Domů / Novinky / Jak obléknout děti na podzim?

Jak obléknout děti na podzim?

Teplé dny pomalu mizí v nenávratnu a je na čase vytáhnout ze skříně bundy a kabáty. Co ale obléknout vašim nejmenším, aby jim ani ráno, když jsou kolikrát jen čtyři stupně jako v zimě, nebylo chladno? Dětské tělíčko je na prochladnutí mnohem náchylnější, proto úlohu teplého oblečení nepodceňujte.

Jednoduché pravidlo zní: čím více, tím lépe. Děti se přece vždycky mohou svléknout. Tím se tedy dostáváme k první dobré radě.

Naučte se oblečení vrstvit

Teploty se během podzimních dní velmi liší. Ráno je zima, odpoledne už byste naopak mohli jít domů téměř v tričku. Naučte se tedy oblékat svým dětem více vrstev. Chlapečkovi třeba tričko a svetřík, holčičce legíny či punčochy, šatky, bundičku. Velmi pěkně vypadá také jednobarevné tričko a na něm košile, na to bunda. Holčičky udělají parádu v kabátku nebo v kardiganu. Nebojte se však ani klasické kombinace džíny, tričko a mikina.

Vsaďte na módní podzimní barvy

Je škoda, aby děti chodily pouze v černé, šedé či tmavě modré. Na podzim se hodí rovněž hořčicově žlutá, tmavě zelené barvy, burgundy a jiné výrazné odstíny. Nebojte se i vzorovaných textur, například šála s hvězdičkami je pro malou princeznu skvělou volbou. Vše musí být hlavně veselé.

Zabodujte oblíbenými postavičkami

Snad každé dítě má nějakého oblíbeného filmového hrdinu. Zkuste sehnat tričko, mikinu či čepici právě s jeho motivem, potomek bude zaručeně nadšený. Děti jsou obecně rády za oblečení se zvířátky a jinými veselými potisky, nebojte se jich.

Kupujte originální zboží

Děti rychle vyrostou, proto se většina maminek vyhýbá velkým investicím do oblečení. Je to skutečně rozumné, nicméně i kvalitní dětské oblečení Esprit lze nakoupit levně. Zkuste třeba nákup v e-shopu, s výběrem dětských velikostí není takový problém. Stačí vědět, jaké číslo váš potomek má, málokdy se stane, že by mu daná věc neseděla.