Domů / Krása / Proměňte běžné kousky oblečení z vašeho šatníku v zajímavý outfit

Proměňte běžné kousky oblečení z vašeho šatníku v zajímavý outfit

Máte plnou skříň oblečení, které se vám již nezdá in nebo se vám ho nechce nosit? Začněte očistou šatníku a řiďte se klasickým pravidlem, co jsem neměla na sobě více než dva roky ihned pryč. Můžete být samozřejmě striktnější. Některé kousky oblečení se však do módy stále více vrací, navíc móda je čím dál tím více benevoletnější a můžete si dovolit i netradiční kombinace. 

Držte se trendů

V tomto duchu byste měli motivovat celý svůj outfit, pokud se budete držet dosavadních trendů, nespletete se. V každém věku se snažte na tuto zásadu myslet. A že byste si museli kupovat stále haldy nových kousků do vaší skříně? Ani náhodou, vždyť módní prvky se často vrací, vzpomeňte jen na lacláče, pletené svetry, šaty do A či zvonové džíny. Nejde o to, zda je kousek oblečení značkový či nový, ale o kombinaci s dalšími kusy oblečení.

Ležérnost x netradiční kombinace

Při výběru outfitu byste vždy měli myslet na určitou vkusnost a uměřenost. Volte spíše ležérní styl, promyšlené kombinace než nevkusné kousky. Dbejte na ležérní styl v každém věku.

Vyzkoušejte…

Pokud se budete držet ležérnosti a vkusu, neznamená to, že si nemůžete dovolit netradiční kombinace. Nezapomínejte na to, že móda je něčím, co o vás lidem, kteří vás neznají, něco vypovídá. Zkuste se trochu odvázat, ne ve smyslu nevkusu, ale moderního stylu.

Snadné úpravy

Nejvíce záleží na tom, jak dané kousky zkombinujete a zda jsou stále in. Vzpomeňte si na starý svetr, který když si oblečete spolu se starými kalhotami, vypadá hrozně. Pokud si ho však zastrčíte do džínových kalhot s vysokým pasem, které jsou teď in, můžete vypadat skvěle. A co na outfitu můžete změnit? Velmi in jsou trička zastrčená do džín, džíny s vysokým pasem, krátká trička, klobouky a trička s potisky a nášivkami. Nezapomínejte ani na vhodné kombinace barev.. Vše zachrání i doplňky, ať už jsou to brýle s polopropustnými skly, kožené náramky, zlaté prstýnky či chokery. Laďte se vždy do jedné, maximálně tří barev a nezapomínejte, že v jednoduchosti je krása.