Domů / Novinky / Vtiskněte fasádě novou tvář kvalitními a rychlými nátěry

Vtiskněte fasádě novou tvář kvalitními a rychlými nátěry

Pokud se vám současný stav fasády nezamlouvá, barva je příliš vybledlá, na některých místech se objevily nevzhledné skvrny, je nejvyšší čas zapřemýšlet nad novým nátěrem. V posledních několika letech se technologie zdokonalily, nátěry na fasádu jsou kvalitnější a odolnější. Přestože je nátěr fasády levnější než celková rekonstrukce, dokáže prodloužit její životnost o spoustu let.

Co firma, to jiné metody nátěrů. Pokud si zvolíte společnost, která vystupuje i pod frází Liberec nátěry fasád, tak ta používá moderní bezvzduchovou technologii. Barva se na fasádu nanáší pomocí speciální pistole bez stlačeného vzduchu. Výsledek je kvalitní, nemusíte se obávat vzduchových bublin a kazů. I samotné nanášení je rychlejší, jednodušší a úspornější. Spotřebuje se mnohem méně barvy než u jiných způsobů. Popsané metodě se říká airless nátěr.

Nátěr fasády rodinného domu i velké budovy

V podstatě nezáleží na tom, jestli chcete nanést nátěr na fasádu rodinného domu, nebo větší administrativní nemovitosti, paneláku či jiného objektu. S technologií airless zvládne firma jakoukoliv plochu. Starat se nemusíte ani o příslušenství a potřebnou techniku, jako jsou plošiny, protože si vše zajišťuje samotná společnost.

Zadejte do vyhledávače i Olomouc nátěry fasád a opět narazíte na výše uvedenou firmu. Působí totiž po takřka celé republice, takže si na své přijde opravdu každý, ať už jste z jakéhokoliv kouta našeho státu.

Objednejte si cenovou nabídku

Co se ceny týče, ta se stanovuje individuálně. Záleží na tom, jak velkou plochu potřebujete natřít. Ideální je nechat si zaslat nezávaznou cenovou nabídku. Firma vám navrhne optimální technologický postup, zjistí si náročnost provedení nátěru a pak na základě zjištěných informací vypracuje kalkulaci. Vy se potom rozhodujete, jestli si nátěr objednáte.