Domů / Domov / Bydlete moderně v atraktivním okolí a na dobré adrese. Žižkov přináší nové možnosti

Bydlete moderně v atraktivním okolí a na dobré adrese. Žižkov přináší nové možnosti

Dnes většina lidí vyhledává moderní bydlení ve městě. Je totiž dostatečně komfortní, přesně tak, jak očekáváme v 21. století. Svou roli nepochybně hrají také krátké dojezdové vzdálenosti do práce, za službami, nákupy nebo zábavou. Město zkrátka nabízí nepřeberné možnosti pro aktivní životní styl. Kvalitní městské bydlení je také na dosah zeleně a nabídne možnosti sportování venku. Toto vše a mnoho dalšího vám dokáže splnit byt v nové rezidenci Byty u parku.

Mnoho možností v okolí a kvalitní bydlení

Samotný Žižkov je co by kamenem dohodil od Vinohrad, které jsou známé svými možnostmi nakupování nebo stylovými kavárnami pro setkávání s přáteli a diskutování o radostech a starostech všedních dní. Bydlení na Žižkově v rámci nového rezidenčního projektu také přímo navazuje na park Židovské pece, který je zase výborný pro sportovní aktivity a relaxaci. Mnoho lidí se zde chodí zaběhat nebo se projet na kole, kolečkových bruslích či skateboardu. Celý bytový komplex je vybudován:

  • V 11 bytových domech
  • S byty o dispozicích od 30 do 140 m²

Tyto byty nabídnou bydlení pro jednotlivce a dvojice, ale stejně tak pro rodiny s dětmi. Záleží pouze na vás a vašich prostorových nárocích, jaký byt si vyberete. Součástí bytů jsou moderní architektonické prvky, které díky členitosti zajišťují také dostatek soukromí. Jedná se o balkony, lodžie nebo terasy. Můžete tak být venku na vzduchu, ale zároveň v soukromí vlastního bytu.

Architektura s respektem k okolí

Všech 11 bytových domů není vyšších než 6 podlaží, takže skvěle zapadnou s okolní krajinou. Ve výsledku to znamená, že zůstává zachován krajinný ráz a byty splynou se zdejší zástavbou. Byty na prodej v Praze 3 tedy respektují moderní trendy v architektuře. Jejich moderní pojetí a minimalistické provedení musí oslovit každého, kdo žije ve jménu současných společenských hodnot.