Domů / Novinky / Univerzální dárek pro každou příležitost? Investiční zlato!

Univerzální dárek pro každou příležitost? Investiční zlato!

Věděli jste, že čas, který věnujete volbě daru, je vnímán jako znamení dokládající, jak si vztahu ceníte? Co pro vás znamená. Proto ji neuspěchejte!
Univerzální dárek, který vtipně kombinuje originální formu, jedinečnost i skutečnou hodnotu? Firemní tužka, diář ani těžítko to rozhodně není. Ani jiné business orientované reklamní předměty, které často končí nepovšimnuté v zadní části spodního šuplíku. Dnes jsou v kurzu dárky s přidanou hodnotou. Tou disponuje například investiční zlato. Dobře odolávající inflaci a snadno obchodovatelné. Ocitne-li se obdarovaný ve finanční tísni, snadno zlato prodá a získá za něj minimálně jeho adekvátní hodnotu. Při troše štěstí na něm ale i dobře vydělá.

Zlaté slitky, mince a medaile

Jaké existují možnosti? Ideálními dárky pro muže jsou třeba zlaté slitky. Vhodné ovšem jsou i diskrétnější a cenově dostupnější zlaté mince a medaile. Na ně si navíc máte možnost nechat vyrýt i nějaký zajímavý motiv. Velké oblibě se těší například jména. Rytci Pražské mincovny vám na minci vyryjí jakékoliv jméno českého i slovenského kalendáře. Slaví-li váš blízký svátek, takovýto originální dárek ho určitě potěší.

Výročí svatby a narození dítěte

Stejně jako čerstvého absolventa, kterému můžete nechat na minci vyrýt jeho titul. Oblíbená jsou ale i znamení zvěrokruhu a významná data, ať již k výročí svatby či narození dítěte. Vlastní medaili ze zlata nebo stříbra v Pražské mincovně v podstatě mají všechny významné životní mezníky. K vidění tu ovšem je celá řada dalších pozoruhodných realizací.

Vybírejte na zlate-mince.cz

Ponořit se do světa malých dárků velké hodnoty však můžete i na jejím e-shopu zlate-mince.cz. Mince se zajímavými rytinami mohou věnovat rodiče dětem, senioři vnukům, manželky mužům, bratři sestrám, kolegové, spolupracovníci i obce významným občanům. Určitě z nich budou mít radost.