Domů / Nezařazené / Nejlevnější dovolená? Zajeďte si do Chorvatska

Nejlevnější dovolená? Zajeďte si do Chorvatska

Dovolená v Chorvatsku může být nejen krásná, ale také náležitě levná. Právě cenová dostupnost je jedním z důvodů, proč mnoho turistů míří právě do Chorvatska. Levné jsou zde především ceny za ubytování.

Levná cesta

Do Chorvatska většina českých obyvatel vyráží právě autem a důvod je jednoduchý. Cesta autem je totiž mnohem levnější než nákladné letenky, navíc se do Chorvatska dostanete autem za pár hodin. Do automobilu si navíc můžete naskládat vše potřebné, což je v případě rodinné dovolené více než potřebné. Autem do chorvatska se tak opravdu jet vyplatí.

Levné ubytování

Kromě toho, že vás cesta automobilem vyjde levně, těšit se můžete i na levné ubytování. To je vzhledem k porovnání s jinými destinacemi u moře nesmírně levné. V Chorvatsku navíc můžete bydlet v apartmánech, které nabízejí místní, a to za skvělé ceny. Bydlení v apartmánech se tak nakonec nevyplatí jen rodinám s dětmi, ale i párům. Objevte apartmány chorvatsko a jejich skvělé ceny. V apartmánech na vás navíc čeká zcela vybavená domácnost, kde najdete skvělé zázemí a příjemné prostředí.

Pláže a příroda

I přestože je Chorvatsko levnou destinací, neznamená to, že nemá svým návštěvníkům co nabídnout, ba naopak. Chorvatsko se může pyšnit krásnými plážemi, které jsou mnohdy členité a přináší klid a soukromí. Čeká zde na vás také čisté moře a krásné přírodní scenérie. Zavítáte-li na některý z chorvatských ostrovů, viz Mljet, Korčula, Hvar, Brač apod., budete doslova okouzleni. Právě ostrovy jsou totiž mimo sezónu takřka zcela opuštěné a najdete zde zaručený klid a romantiku. Na své si zde však přijdou i milovníci historie a zajímavých přírodních úkazů.

Skvělé jídlo

Pochutnáte si i na chorvatské kuchyni, rybách, mořských plodech, vynikajícím vínu a domácích pálenkách. Chorvatsko vám zkrátka na první pohled učaruje.