Domů / Móda / Prodloužení řas pro podmanivý pohled

Prodloužení řas pro podmanivý pohled

Jste nespokojené se vzhledem vašich řas, neboť jsou slabé, řídké, krátké a nekvalitní? xistuje několik způsobů, jak to napravit. Jedním z nich je umělé prodloužení řas, u něhož na první pohled nepoznáte, že se nejedná o řasy vlastní.

Řasy zbytečně nezatěžujte

Mnoho žen si ke zvýraznění řas dopomáhá několika nánosy řasenky, což není zrovna nejvhodnější způsob, neboť tím řasy nadměrně trpí. Navíc celkový vzhled nevypadá přirozeně. Další možností jsou umělé řasy, jež se pomocí lepidla nalepí vcelku na vaše řasy. Ačkoliv si k hustým a extrémně dlouhým řasám dopomůžete během okamžiku, opět se nejedná o nejlepší variantu. Řasy jsou i v tomto případě dosti zatěžovány. Kvůli neprofesionální aplikaci bude každému okamžitě jasné, že jste si k sexy pohledu dopomohli řasami umělými.

Přirozenost na prvním místě

Prodloužení řas v Olomouci aplikuje metodu lepení řasy na řasu, což je inovativní zkrášlovací technika, která je k vašim řasám mimořádně šetrná. Aplikují se řasy ze syntetického hedvábí, norkového vlasu nebo kašmíru. Z přirozeného vzhledu, jehož je dosaženo variabilitou délky, tloušťky a zakřiveních těchto umělých řas, se budete moci těšit až po několik týdnů.

Mimořádná hebkost kašmíru

V současné době se čím dál více do popředí dostává poslední jmenované, což je prodlužování řas pomocí kašmíru. Tento materiál je totiž o 50 % lehčí než běžné používané syntetické řasy. Patříte-li k ženám, které si řasy prodlužují pravidelně, bude pro vás díky své lehkosti skvělou volbou. U kašmírových řas si zamilujete jejich hebkost, lesk, odolnost a dobře držící tvar. Přirozený vzhled podtrhuje zdvojená špička těchto řas. Aplikace umělých řas trvá cca 90-120 minut, po 2-4 týdnech se doporučuje salon znovu navštívit kvůli doplnění řas vypadnutých. Tímto způsobem podpoříte dokonalou vizáž vašich očí, kterou vám bude každý závidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup