Domů / Novinky / Cesta k mokrému orgasmu vede přes stimulaci bodu G!

Cesta k mokrému orgasmu vede přes stimulaci bodu G!

O bodu G toho bylo napsáno opravdu hodně. Ono místečko mezi stydkou kostí a dělohou je příslibem toho nejlepšího sexu. Sexu završeného tzv. mokrým orgasmem. Muži po něm šílí, milé dámy, tak proč jim ho nedopřát? A sobě samozřejmě taky!

Víte, kde ho máte a oč se vlastně jedná? Gräfenbergův bod (pojmenovaný po německém gynekologovi Ernstu Gräfenbergovi, který jej v roce 1950 objevil) není ničím jiným než shlukem velmi citlivé tkáně. Jakmile se jí dotknete, začnou se dít věci. Nejprve se vám zřejmě začne chtít na malou, což však neznamená, že byste erotické hrátky měli přerušit a zamířit na toaletu. Naopak máte důvod k radosti! Jste totiž na správném místě!

O hledání bodu G

Existují ovšem ženy, kterým se slastné pocity ne a ne dostavit. To ovšem neznamená, že příroda je o G-bod ochudila. Neochudila, jen může být o něco menší. A vše malé se, jak je známo, hůře hledá. Bod G se konkrétně nejlépe hledá, když je žena vzrušená. V tento okamžik se totiž místo ztopoří a naplní krví. Dané místo je také ve srovnaní s tkání pochvy mnohem drsnější. Poznáte jej tedy na dotek. Slastné pocity na sebe v tetno okamžik nenechají dlouho čekat.

Nečekejte na partnera!

Cesta do ráje vede přes G-bod stimulaci, tedy dráždění bodu G. To je možné provádět buď prsty, penisem stejně jako za pomoci sofistikovaných erotických hraček, jako jsou speciální vibrátory a G-spot stimulátory. Ty samozřejmě umožňují dráždění bodu G i při autoerotice, tedy nezávisle na partnerovi. Tomu se říká nezávislost v pravém slova smyslu, nemyslíte, milé dámy?

Nakupujte na sexio.cz

Bohatý výběr erotických hraček určených právě ke stimulaci bodu G najdete například na e-shopu sexio.cz. V nabídce jsou modely v cenovém rozpětí od necelé pětistovky až po několik tisíc korun. Čím větší obnos do své erotické hračky investujete, tím větší potěšení vám samozřejmě přinese. Neřiďte se však jen penězi! Je možné, že než najdete ten pravý, budete jich muset několik vyzkoušet. S vibrátory to je v podstatě stejné jako s muži. Na rozdíl od nich ale nemluví, nikdy se neunaví a jsou vám připraveny sloužit nonstop. Vibrátor tu zkrátka je jen pro vaše fyzické potěšení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup