Domů / Krása / Vaše vlasy vám za ošetřování BIO přípravky poděkují

Vaše vlasy vám za ošetřování BIO přípravky poděkují

Dlouhodobé užívání šamponů a dalších vlasových přípravků s parabeny, silikony, EDTA a PEG látkami poškozuje nejen samotný porost hlavy. Je totiž dokázáno, že skrz vlasovou pokožku se do těla dostává největší množství škodlivých látek. Proto byste měli dát přednost BIO kosmetice, v níž chemii nenajdete.

Výživa, hydratace, objem a lesk

Toto jsou vlastnosti, jež by měl kvalitní šampon a kondicionér vašim vlasům předat, a přitom je nezatížit. Tento druh čistě přírodní kosmetiky prodává například firma Kupsibio, v jejímž sortimentu naleznete BIO produkty pouze s rostlinnými výtažky a přírodními složkami, které navíc nebyly testovány na zvířatech. Jmenujme třeba značky Balm balm a i+m Naturkosmetik. Kompletní nabídku nejenom péče o vlasy si prohlédněte na stránkách www.kupsibio.cz.

Zaměřeno na šampony

BIO šampon můžete použít na vlasy mastné, zplihlé bez objemu, suché a poškozené, postrádající lesk. Zajímá-li vás obsah přírodních složek, dle typu šamponu v nich naleznete extrakt z citronu a kanaubský vosk pro lesk a hebkost, heřmánek oživující barvu vlasů, šalvěj a kopřivu zklidňující pokožku hlavy a podporující růst vlasů, konopný olej zamezující lámání a třepení vlasů, aloe vera s hydratačním a protizánětlivým účinkem.

Proč používat kondicionér?

Ideálně doplňuje šampon, neboť vlasy vyživí, ozdraví, zpevní, podtrhne jejich hebkost a lesk. Díky BIO kondicionéru vám půjdou vlasy hlavně dobře rozčesat a nebudou se zacuchávat. Důležité je mít na paměti, že kondicionér byste měli vybírat ze stejné řady, jako je šampon. Proto jsou k dostání kondicionéry na vlasy jemné, slabé a poškozené bez lesku. Jsou doporučovány zejména u vlasů barvených, vysušených žehlením, kulmováním či po trvalé. Dokáží obnovit vlasová vlákna od kořínků a zároveň regenerují pokožku.