Domů / Novinky / Oblíbené filmy různých žánrů

Oblíbené filmy různých žánrů

 

Když přijdete z práce domů, obvykle si potřebujete trochu odpočinout a nabrat nové síly. Někdo relaxuje sportem, jiný při vaření, ale většina se shoduje na tom, že nejlepší odpočinek zažívají u pěkného filmu. Problém ovšem je, kde ho vzít. Televizní kanály jsou sice nacpané různými pořady, ale vesměs jde o trapné seriály, které běží zpravidla stále dokola, takže už je všichni znají, nebo ještě trapnější reality show. Film na DVD si můžete půjčit v půjčovně. Pokud však máte oblíbený DVD film, jistě dáte přednost tomu ho vlastnit a moci se na něj podívat kdykoliv.

Pro tento případ je vám k dispozici internetový obchod Filmnadvd.cz, který vám nabídne velký výběr nejrůznějších filmových titulů českých i zahraničních tvůrců, aby si každý mohl vybrat podle vlastního vkusu. Na FilmnaDVD seženete filmy nejrůznějších žánrů počínaje komediemi, thrillery a horory, přes pohádky a filmy pro děti až po detektivky a westerny. Pro ty, kdo se u televize chtějí také něco dozvědět, jsou určeny filmy dokumentární a historické.

Speciálním obdobím, kterému je věnováno velké množství snímků, je doba druhé světové války. Na toto téma byla již natočena celá řada pořadů, filmů a dokumentů. Jedním z nejúspěšnějších je dokumentární cyklus BBC Svět ve válce. Pořad je vysílán od roku 1973, kdy byly vzpomínky na druhou světovou válku v myslích lidí stále velmi živé a mnoho veteránů, kteří ve druhé světové válce bojovali, bylo ještě naživu. Svět ve válce nabízí neutrální ucelený obraz doby, politického pozadí a vypichuje klíčové momenty druhé světové války. Uvidíte unikátní archivní záběry a nedocenitelné rozhovory a komentáře aktivních účastníků. Svět ve válce je objektivní dokument, který podává přímé informace o událostech bez příkras a v kontextu doby. Navštivte i vy internetový obchod FilmnaDVD a pořiďte si filmy podle vašeho gusta.