Domů / Krása / Nechte se inspirovat francouzským životním stylem a okouzlete své okolí

Nechte se inspirovat francouzským životním stylem a okouzlete své okolí

Kdo by neslyšel o typickém francouzském životním stylu a specifické nátuře. Podívejte se dnes s námi na to, jak si osvojit některé francouzské triky, kterými můžete překvapit a okouzlit své okolí.

Typická představa

Když se řekne francouzská žena, představíme si chodící eleganci, dokonalou pleť, vkusný outfit, v ruce sklenku vína a příjemný výraz. To je francouzský ideál. A co můžete přenést vy do svého života? Francouzsky velmi pečují o svůj styl a svou pleť. Jsou vždy vkusně sladěné, jejich outfit vypadá nenuceně a vždy nádherně voní. V tomto případě vám může pomoci kvalitní parfém a jednoduchý styl, který vyznávají. Stačí džíny s vyšším pasem a bílá košile, lehce rozcuchané vlasy, velmi jemný make up a kvalitní parfém.

Líčení a styl

Ve skříni francouzským obdivovatelek by neměly chybět klasické černé šaty, džíny s vysokým pasem, proužkovaný top, lehká košile a jednobarevný baret. V líčení jsou Francouzsky velmi střídmé. Nepoužívají nadbytek make-upu a jejich mottem je nenucený styl. Stačí jim trocha pudru, rtěnka a lehce namalované řasy. Pečují o svou pleť spíše preventivně, než aby na ni posléze zbytečně patlaly vrstvu make-upu.

Nezapomeňte si užívat

Do vašeho životního stylu byste neměli zapomenout zahrnout některé požitky. Francouzi si při jídle dlouho povídají a jedí pomalu. Dopřejte si se svou rodinou oběd, při kterém zapomenete na mobilní telefony, internet a televizi. Užívejte si svého okolí a skvělého jídla. Francouzsky si neopomenou dopřát sklenici vína či chutný dezert. Nechte se inspirovat francouzským klidem. Odpoledne čtěte, poslouchejte hudbu, zajděte si do kina či do divadla. Francouzsky mají také typická gesta, jemně špulí rty, mají nohy přes sebe a vypadají stále vyrovnaně. I když je každá kultura jedinečná a odlišná, neuškodí nám někdy nahlédnout i do jiných zemích a nechat se inspirovat jejich životním stylem. Může nás to mnohé přiučit.