Domů / Novinky / Zábavní park pro děti Fábula v Kamenici nad Lipou

Zábavní park pro děti Fábula v Kamenici nad Lipou

Pokud vám již dochází fantazie a nevíte, kam s dětmi vyrazit na výlet, určitě pro vás máme typ. Zábavní park Fábula, který nabízí zajímavý program třeba na víkend, představuje ideální tip pro rodinný výlet. Sem totiž můžete za každého počasí. Najdete zde program pro děti všech věkových kategorií a vyřádí se i dospělí. Je připraven venku, pod střechou, ale i v chládku prastarých budov zdejší Pohádkové říše. Výlet do Fábuly je plný pohádkových postav, které milují ti nejmenší, ale užijí si i ti starší, třeba při únikové hře s názvem Útěk ze žaláře. Svět zážitků a interaktivních her vás nadchne.

Vyrazte na výlet, i když prší

I když vám zrovna nepřeje počasí a přemýšlíte kam na výlet s dětmi když prší, Fábula je vhodná právě za každého počasí. Pokud naopak pálí slunce, zchladíte se v příjemným chladivých prostorách zdejší budovy. Celodenní výlet do pohádky v rodinném zážitkovém areálu Pohádková říše Fábula v Kamenici nad Lipou vám poskytne mnoho zábavy. Na prohlídkové trase sklepením vám čaroděj předvede svá kouzla, čert si vás převáží na zdejší pekelné váze hříchů a ježibaba vás uctí žížalí polévkou. Hlavolamy procvičí malé hlavičky, zahrajete si obří společenské hry, tvořivé dílny vám dovolí vytvořit dárky pro své blízké, užijete si divadelní pohádky, naučíte se ovládat obří marionety a vaše žaludky pak nasytí zážitkový hostinec u loupežníka Bambitky. Spoustu zábavy najdete venku i pod střechou.

Budova pohádkového království skřítka Fábuly

Stará budova s příjemným vnitřním klima i areál Pohádkové říše plné venkovních aktivit s pěknou mini ZOO, zámeckým bludištěm, či letním amfiteátrem pro vystoupení a kulturní akce vás zahltí množstvím zábavy. I o letošních prázdninách chystají ve Fábulově pohádkové vesničce opravdu hodně novinek. Akce pro děti, kdy vás může provádět třeba vodník Josef Dvořák, princezna Míša Kuklová nebo hitrádio Faktor, čekají i na vás. Výlet do zábavního parku můžete hravě spojit s aktivitami v okolí. Vyrazit můžete třeba i na kole po zdejších cyklotrasách do ZOO v Jihlavě, na zámek Žirovnice, do muzea Rekordů a kuriozit v Pelhřimově, muzea motorových kol v Horní Radouni, nebo se nechat svézt po úzkokolejce z Jindřichova Hradce přímo do Kamenice nad Lipou. Přibalte si sebou dobrou náladu, vezměte své malé kamarády a určitě si výlet pořádně užijete.