Domů / Domov / 3 kusy nábytku, bez nichž se v obývacím pokoji neobejdete

3 kusy nábytku, bez nichž se v obývacím pokoji neobejdete

Chystáte se aktuálně k nákupu nábytku do obývacího pokoje? Pak určitě víte, o jak složitou záležitost se jedná. Člověk by chtěl mít v této místnosti dominující celému interiéru co nejvíce užitečných věcí za minimální cenu. Přesto často stačí pouze několik kousků nábytku. Minimalismus vládne dnešním trendům, a tak rozhodně nebudou zapotřebí žádné prosklené vitríny, jako tomu bylo ještě v nedávné minulosti. Jaké 3 kusy nábytku jsou tedy těmi stěžejními a kde je výhodně pořídit? Obojí vám prozradíme v tomto článku.

Dominantní sedací souprava

Aby byla v krásném novém obýváku nějaká malá nenápadná sedací souprava, je fakticky nemyslitelné. Sedačka musí dominovat, a to v jakékoli podobě. Ve velkých místnostech se vyplatí vsadit spíše na klasické prostorové modely určené pro 3 až 4 osoby. Doplníte je jednoduše několika křesly a taburetem. Do menších obývacích pokojů stačí zakoupit nějakou elegantní rohovou variantu. Na trhu jsou dokonce i takové sedačky, které si poskládáte libovolně podle typu rohu místnosti.

Elegantní minimalistická obývací stěna

Obývací stěna může vypadat moc hezky, ale nemusí být nijak velká. Bohatě postačí několik kompatibilních kousků nábytku tvořících celek. Na mysli máme třeba menší komodu a také pár elegantně řešených poliček. Možné je i pořízení televizního stolku, nicméně ten dnes už není zapotřebí. Obrazovku si můžete jednoduchým způsobem prostřednictvím otočného ramena ukotvit přímo do stěny.

Nezapomeňte na vkusný konferenční stolek

Ano, tento malý nenápadný pomocník při všech oslavách a posezeních je nenahraditelný. Současné variace konferenčních stolků jsou opravdu zajímavé. Vždyť jen množství materiálů udiví. Co třeba takové sklo v kombinaci s kovem? Nebo jste příznivci masivu? Ať už tak nebo tak, podívejte se na nabídku e-shopu s nábytkem Atan, kde si vyberete nejen zmiňované modely.