Domů / Domov / Chcete zaměstnancům svého hotelu dopřát opravdu reprezentativní uniformy?

Chcete zaměstnancům svého hotelu dopřát opravdu reprezentativní uniformy?

Ubytovací služby jsou extrémně náročné podnikání plné konkurence. V dnešní době je na každém rohu nějaký hotel, penzion nebo chata k pronájmu. Pokud si tedy nechcete nechat přebrat všechny návštěvníky, musíte pečlivě promyslet každý detail. To platí i pro reprezentativní vzhled a chování zaměstnanců. Jak je obléknout?

Příjemný materiál a střih na míru

Snažíte se vytvořit opravdu elegantní hotel, který bude navštěvovat movitější klientela? Pak zapomeňte na běžné úbory z kamenných prodejen. Vy sháníte oděvy šité na míru jednotlivým zaměstnancům.

Ty musí být vytvořené z co nejpříjemnějšího a prodyšného materiálu. Zároveň musí zaměstnancům poskytnout adekvátní tepelný komfort ve všech ročních obdobích. Klidně si nechte navrhnout vážně jedinečný detail. Nezapomínejte ani na jasně viditelné logo společnosti, jmenovky jednotlivých zaměstnanců a další maličkosti.

Se vším vám pomůže například velkoobchod textil pod křídly společnosti Xfer. Jedná se o odborníky, již šijí oblečení na míru přes dvacet let. Zvládnou vytvořit trička, mikiny, polokošile, čepice, tašky, sportovní i pracovní oděvy, fleecové vybavení i řadu dalších kategorií.

Vyberte si každý detail

Zmíněný textil velkoobchod vám umožní vybrat si z pestré škály střihů i úpletů, látek, barevných kombinací i designových prvků. Loga, nápisy a obrázky realizuje s pomocí nažehlování, sítotisku a digitálního potisku.

Vše začíná úvodní domluvou, během níž vymyslíte veškeré detaily. Následně obdržíte ukázkový vzorek, abyste získali jasnou představu, jak bude budoucí zaměstnanecká uniforma vypadat. Pokud jej odsouhlasíte, velmi brzy obdržíte požadované množství úborů.

Stačí si rozkliknout internetové stránky společnosti pod vloženými odkazy. Na nich najdete všechny informace.