Domů / Krása / Podpořte svůj vzhled. Co dnes letí?

Podpořte svůj vzhled. Co dnes letí?

Jak být dokonalá? Roli hraje nejenom vhodné líčení a moderní oblečení. Roli mají i doplňky. Na první pohled se může jednat o drobnosti, ale buďte si jista, že i ty umí váš vzhled zajímavě podpořit. Přinášíme několik zajímavých tipů.

Náramky nebo řetízky

Je jedno, zda preferujete šperk pověšený na krku, nebo dáváte přednost umístění na vaší ruce. Obojí je samozřejmě možné. I když jde o decentní doplněk, uvidíte, jak zajímavě váš vzhled podpoří. Roli při výběru by měl hrát i jeho design. Pokud nechcete šlápnout vedle, vsaďte na osvědčené a vyhlášené značky. Tedy na parádní Šperky Oliver Weber, který na první pohled zaujmou právě svou výjimečnou propracovaností, která souvisí s jejich dokonalou krásou.

Náušnice a prsteny

I ty by měly být symbolem každé ženy. Proto na ně nezapomínejte. Působit by měly spíše decentním, elegantním dojmem. Neměly by tak na sebe strhávat přílišnou pozornost. Pokud jde o materiál, nabízí se hned několik variant. Mezi dominující patří:

  • Bílé zlato
  • Stříbro
  • Chirurgická ocel

Nic nezkazíte ani vsazeným kamenem. Pokud hledáte unikát, určitě by to měl být briliant. Pokud něco levnějšího, nic nezkazíte zirkonem. Je podstatně dostupnější a přitom také velmi dokonale vypadá. Velikosti kamenů dnes mohou být opravdu různorodé, což se dá říct i o jejich brusech, které ovlivňují lom světla.

Moderní brože

Nemusí se jednat jenom o doplňky, které budete nosit na svém těle. Podpořit svůj vzhled můžete i tak, že umístíte daný prvek i na vaše oblečení. Co máme na mysli v tomto případě? Rozhodně to jsou unikátní brože s krystaly. Uvidíte, že se třeba na elegantních šatech budou velmi dobře vyjímat. A díky vsazeným krystalům se budou při dopadu světla i nádherně blýskat. I toto je směr, který vám můžeme doporučit, pokud vám líčení, účes a krásné oblečení přijde přece jenom málo a tak hledáte něco více.